Обчислити log 1/2 16

+3
Ответы (2)
  1. 5 июля, 08:11
    0
    Log 1/2 16 = - 4 ...
  2. 5 июля, 08:48
    0
    Log 1/2 16 = log 2^1 2^4 = - 4