Разложите на множители: - 0,25 х^2+у^2Z^2

+2
Ответы (2)
  1. 7 ноября, 23:32
    0
    - 0,25x² + y²z² = y²z² - 0,25x² = (yz) ² - (0,5x) ² = (yz - 0,5x) (yz + 0,5x)
  2. 8 ноября, 00:51
    0
    = (yz-0.5x) (yz+0.5x) ...