Решите по дискроменанту 2x^2-2x+1/2=0

+4
Ответы (1)
  1. 13 марта, 23:56
    0
    2 х^2-2 х+1/2=0/*2

    4 х^2-4 х+1

    d=b^2-4ac

    d=16-16=0

    x1=4+0/8=0.5

    x2=4-0/8=0,5