Разложи на множители: 6g (p+2) - p-2

+2
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 01:25
    0
    9g (p+2) p2=9g (p+2) + (p+2) = (p+2) (9g+1) 9g (p+2) - (p+2) = = (p+2) (9g-1)
  2. 5 апреля, 03:57
    0
    6g (p+2) - p-2 = 6gp+12g-p-2 = p (6g-1) + 2 (6g-1) = (p+2) (6g-1)