Упростите:

А) (х + 4) (х - 5) + 20;

В) (3 х - 4 у) (3 х + 4 у) ;

С) 4b (b - 2) - (b - 5) ²

+2
Ответы (2)
  1. 29 декабря, 18:15
    0
    А) (х + 4) (х - 5) + 20=х ²+4 х-5 х-20+20=х²-х = х * (х-1)

    В) (3 х - 4 у) (3 х + 4 у) = (3 х) ² - (4 у) ²=9 х²-16 у²

    С) 4b (b - 2) - (b - 5) ² = 4b ²-8b-b²+10b-25=3b²+2b-25
  2. 29 декабря, 18:37
    0
    А) (х + 4) (х - 5) + 20 = x^2+4x-5x-20+20=x^2-x

    В) (3 х - 4 у) (3 х + 4 у) = 9x^2-16y^2

    С) 4b (b - 2) - (b - 5) ² = 4b^2-8b - (b^2-10b+25) = 4b^2-8b-b^2+10b-25 = 3b^2 + 2b-25