2cosπ/6 - √3sin π/3 tg π/4 ctg π/6

+1
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 01:00
    0
    Решение

    2cosπ/6 - √3sin π/3 tg π/4 ctg π/6 = 2 * √3/2 - √3 * √3/2 * 1 * √3 =

    = √3 - 3√3/2 = - √3/2