Разложите на множители 4 аb• (b-2a) + 3a• (2a-b)

+2
Ответы (1)
  1. 24 августа, 20:55
    0
    4ab (b - 2a) + 3a (2a - b) = 4ab (b - 2a) - 3a (b - 2a) = a (b - 2a) (4b - 3)