Метод подстоновки 4 х-3 у=5 3 х+4 у=10

+4
Ответы (2)
  1. 30 мая, 06:54
    0
    4 х-3y=5, 4x=5+3y, 5+3y-3y=5, 5=5

    3x+4y=10, 3x=10-4y, 10-4y+4=10,10=10
  2. 30 мая, 07:22
    0
    4 х-3 у=53 х+4 у

    -49 х=7 у

    х=-1/7 у