Вычисли: 14,7⋅14-2⋅14,7+14⋅5,3-2⋅5,3

+2
Ответы (2)
  1. 26 мая, 12:26
    0
    205,8-29,4+74,2-10,6=176,4+63,6=240
  2. 26 мая, 15:40
    0
    14,7*14-2*14,7+14*5,3-2*5,3

    205,8-29,4+74,2-10,6

    240