Разложите на множители:

4 х (х-8) - 2 (х-8)

4 х+4 у+сх+су

+1
Ответы (1)
  1. 11 мая, 21:19
    0
    4 х (х-8) - 2 (х-8) = (4 х-2) (х-8) = 2 (2 х-1) (х-8).

    4 х+4 у+сх+су=4 (х+у) + с (х+у) = (4+с) (х+у).