Помогите ребята! x (x+4) - (x+4) = 0

+4
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 19:07
    0
    X (x+4) - (x+4) = 0

    (x+4) (x-1) = 0

    x+4=0. x-1=0

    x = - 4. x=1