Сократите дробь: 5-√5/√10-5√2 и 36 у-2/6√у-√2

+1
Ответы (1)
  1. 6 августа, 03:24
    0
    (5-√5) / (√10-√2) = (√25-√5) / (√2 (√5-1)) = (√5 (√5-1)) / (√2 (√5-1)) = √5/√2=√10/2.