Решите уравнение: (3 у-6) (4 у-2) - (2 у-9) (6 у+5) - 1=0

+1
Ответы (2)
  1. 31 мая, 22:20
    0
    (3 у-6) (4 у-2) - (2 у-9) (6 у+5) - 1=0

    12y^2-6y-24y+12-12y^2-10y+54y+45=0

    14y=-56

    y=-56:14

    y=-4
  2. 31 мая, 23:58
    0
    12y² - 24y-6y + 12 - 12y² + 54y - 10y + 45 - 1 = 0

    14y = - 56

    y = - 4