Решите неравенство:

а) 2x²+13x-7 >0

б) - 9x²+12x-4 <0

в) 6x²-13x+5 ≤0

г) - 2x²-5x+18 ≤0

д) 3x²-2x >0

е) 8-x² <0

+2
Ответы (1)
  1. 10 июня, 18:25
    0
    А) 2 х2+13 х-7=0

    D = 169+56 = 225=15

    х1 = - 13 + 15 / 2*2 = - 0,5

    х2 = - 13-15/2 * 2 = - 7