Корень х-6=-хв квадрате

+5
Ответы (1)
  1. 17 мая, 09:29
    0
    Х-6=-х (2 стп)

    х+х (2 стп) = 6

    2 х (2 стп) = 6

    4 х=6

    х=6:4

    х=1,5