3x+5 - (-15) + x=5 + (-28x)

+3
Ответы (1)
  1. 3 июня, 17:59
    0
    3 х+20+х-5+28 х=0

    32 х+15=0

    32 х=0-15=-15

    х=-15:32=-15/32