Упростите выражение:

a) 6b-5n-11b+9n; б) 5 (6k-7) - 8

в) 7y - (y+10) + (9y-8)

+2
Ответы (2)
  1. 22 декабря, 20:36
    0
    A) - 4b+5n

    б) 30k-35-8

    в) 7y-y+10+9y-8=15y+2
  2. 22 декабря, 23:12
    0
    A) - 5b+4n

    б) 30 к-35-8=30 к+43

    в) 7 у-у-10+9 у-8=15 у-18