Log_2 (3-3x) = - 3 прошу помощи

+5
Ответы (2)
  1. 30 апреля, 09:49
    0
    2^-3 = 3-3 х

    -8=3-3 х

    3 х=11

    Х=11/3
  2. 30 апреля, 10:50
    0
    (3-3x) = 2^-3

    (3-3x) = 1/8

    -3x=0.125

    x=0.125/-3