Разложите на множители 3a^2-6ac + (a-2c)

+2
Ответы (1)
  1. 30 июля, 22:43
    0
    3 а^2-6 ас + (а-2 с) = 3 а (а-2 с) + (а-2 с) = (а-2 с) (3 а+1).