Решить уровнение

I x - 1 I = I x I

+2
Ответы (2)
  1. 2 февраля, 12:20
    0
    1) х-1=-х

    2) х-1=х

    1) х=1

    2) х=1

    кажись так (не уверен)
  2. 2 февраля, 14:44
    0
    Изи ...

    |х-1|=|х|

    1) если x=>0

    x-1=x

    x-x=1

    ответа нет

    2) х<0

    х-1=-х

    х+х=1

    2 х=1

    х=1/2