10ab - (a+5b) ² при a=√10, b=√14

+3
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 08:54
    0
    10ab-a²-10ab-25b²=-a²-25b²

    a=√10, b=√14

    (√10) ²-25 (√14) ²=10-25*14=10-350=-340