Система уравнений 2x+3y 1 3x+4y 2

+3
Ответы (1)
  1. 14 июня, 08:34
    0
    X = (1-3y) / 2

    (3-9y) / 2+4y-2=0

    x = (1-3y) / 2

    3-9y+8y-4=0

    x = (1-3y) / 2

    y=-1

    y=-1

    x=2