Разложите на множители (x-1) (x+1) + (x-3) (x+1)

+3
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 15:07
    0
    (x - 1) (x + 1) + (x - 3) (x + 1) = (x + 1) * (x - 1 + x - 3) = (x + 1) (2x - 4)