Система уравнений 3 х+у=2 х^2-ху+6 у=-4

+1
Ответы (1)
  1. 5 августа, 23:27
    0
    Y=2-3x

    x^2 - (x * (2-3x) + (6 * (2-3x) = - 4

    x^2-2x+3x^2+12-18x=-4

    4x^2-20x=-4

    x^2-5x=-1

    x^2-5x+25/4=21/4

    (x-5/2) ^2=21/4

    x=5/2 + ((sqrt21) / 2)