3 х 2+17 х-28=0

Помогите решить!

+5
Ответы (2)
  1. 4 октября, 23:39
    0
    Решай так короче 6+17x-28=0

    17x=22

    17x=22

    x=22/17
  2. 5 октября, 02:58
    0
    Дискриминант Д = 17^2+4*3*28=625

    x1 = (-17+25) / 4 = 2

    x2 = (-17-25) / 4 = - 10.5