Упростите выражения:

(у+10) (у-2) - 4 у (2-3 у)

+5
Ответы (2)
  1. 16 декабря, 16:35
    0
    (у+10) (у-2) - 4 у (2-3 у) = у^2+10y-2y-20-8y+12y^2 = 13y^2-20
  2. 16 декабря, 17:34
    0
    вот так

    (у+10) (у-2) - 4 у (2-3 у) = y^2+8y-20-8y+12y^2=13y^2-20