Система такова 5x - 2y=1 15x - 3y=-3

+1
Ответы (1)
  1. 11 апреля, 22:05
    0
    5 х-2 у=1

    15 х-3 у=-3

    1.5 х-2 у=1

    5 х=1+2 у

    х=1+2 у/5

    2.15 (1+2 у/5) - 3 у=-3

    3 (1+2 у) - 3 у=-3

    3+6 у-3 у+3=0

    3 у+6=0

    3 у=-6

    у=-2

    3.5 х+4=1

    5 х=-3

    х=-0.6