Упростить выражения

а) (2 х+1) (х-1)

б) (3-у^2) (у-4)

в) а^2 + (2-а) (а+5)

г) (b-1) (в^2+b-2)

+4
Ответы (2)
  1. 8 марта, 04:29
    0
    1. 2 х в квадрате - 2 х+х-1=2 х в квадрате-х+1.

    2. 3 у-12-у (в кубе) + 4 у (в квадрате)

    3. а^2+2 а+10-а^2-5 а=-3 а+10

    4. в^3+в^2-2 в-в^2-в+2=в^3-3 в+2
  2. 8 марта, 07:36
    0
    а) (2 х+1) (х-1) = 2x^2-x-1

    б) (3-у^2) (у-4) = - y^3+4y^2+3y-12

    в) а^2 + (2-а) (а+5) = 10-3a

    г) (b-1) (b^2+b-2) = b^3-3b+2