логарифмом числа 3 з основою 4 умножить на логарифм числа 2 з основою 3 =

+2
Ответы (1)
  1. 13 сентября, 19:07
    0
    log₄3·log₃2=log₂√3/log₂3 = (1/2*log₂3) / log₂3=1/2