20 х+0,4 * (- 6 1/4) = 4 2/3: (-1/4)

+2
Ответы (1)
  1. 9 июня, 08:27
    0
    20x+0.4 * (-15.25) = 14 / (-0.25)

    20x-6.1=-56

    20x=56+6.1

    20x=62.1

    x=3.105