3 хвквадрате+2 х-1=0 хвквадрате+х=0 хвквадрате-4 х+3=0 5 хвквадрате+14 х-3=0 хвквадрате-2 х-2=0 5 х=3 хвквадрате хвквадрате-5 х+4=0 7 хвквадрате-4=0 3 хвквадрате-х+2=0

+4
Ответы (1)
  1. 5 августа, 10:24
    0
    3 х^2+2 х+1=0

    D = 4-12=-8 нет корней

    х^2+х=0

    х (х-1) = 0

    х=0 или х-1=0

    х=1

    х^2-4 х+3=0

    D=16-12=4 D=2

    x1 = (4+2) : 2=3

    x2 = (4-2) : 2=1

    5x^2+14x-3=0

    D=196+60=256 D=16

    x1 = (-14-16) : 2=-15

    x2 = (-14+16) : 2=1