Хвквадрате-х-2=0 2 хвквадрате+х=0 2 хвквадрате-3 х-2=0

+4
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 07:12
    0
    X²-x-2=0

    D=1-4 * (-2) * 1=9

    x1 = (1+3) / 2=2

    x2 = (1-3) / 2=-1

    2x²+x=0

    x (2x+1) = 0

    х=0 или 2 х+1=0

    х=0 или х=-0,5

    2 х²-3 х-2=0

    D=-3²-4 * (-2) * 2=25

    x1 = (3+5) / 4=2

    x2 = (3-5) / 4=-0,5