вынесите общий множ. за скобки

4c^4-12c^2-3c^3

14Y^3z+35yz^2

+4
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 23:01
    0
    4c^4-12c^2-3c^3 = с^2 (4c^2-12c-3c)

    14Y^3z+35yz^2 = 7yz (2y^2+5z)