Сестема x+y=8 1/x+1/y=4/3

+4
Ответы (1)
  1. 1 августа, 06:24
    0
    {x+1=8,1/x+1/y=4/3 - - >{x=8-1,1/x+1/y=4/3, - - >{x=7,1/7+1/y=4/3 - - >{x=7,1/y=4/3-1/7 - - >x=7, y=21/25