розкладить на множники; 3a² - 6a+3.

+5
Ответы (2)
  1. 30 апреля, 06:35
    0
    Разложим:

    3a^2-6a+3=3 * (a-1) ^2
  2. 30 апреля, 08:16
    0
    D = 36 - 4*3*3 = 36 - 36 = 0

    A = 6 / 6 = 1

    Ответ: (A - 1) (A - 1)