Розкладить на множники многочлен х³+6 х²+11 х+6

+4
Ответы (1)
  1. 30 июня, 07:53
    0
    x^3 + 6x^2 + 11x + 6 =

    x^3 + x^2 + 5x^2 + 5x + 6x + 6 =

    x^2 (x+1) + 5x (x+1) + 6 (x+1) =

    (x^2 + 5x + 6) (x+1) =

    (x+3) (x+2) (x+1)