Розкладить на множники многочлен

3 с^2 - 48

a^8 - a^6

+4
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 23:08
    0
    3 с^2-48=3 (c^2-16) = 3 (c-4) * (c+4)

    a^8 - a^6=a^6 * (a^2-1) = a^6 * (a-1) * (a+1)