49x²y-y³ розкласти на множники

+5
Ответы (2)
  1. 27 октября, 09:47
    0
    49 х^2 у - у^3 = у (49 х^2 - у^2) = у (7 х - у) (7 х + у)
  2. 27 октября, 11:08
    0
    49x²y-y³=у (49 х²-у²) = у (7 х-у) (7 х+у)