Преставте многочлен в виде произведения 2a-ac-2c+c (в квадрате)

+2
Ответы (1)
  1. 17 марта, 12:10
    0
    2 а-2 с+с^2-ас=2 (а-с) + с (с-а) = 2 (а-с) - с (а-с) = (а-с) (2-с)