Разложите на множители (ab^2-a^3 b^5)

+5
Ответы (1)
  1. 2 января, 11:58
    0
    Ab^2 - a^3 b^5 = ab^2 (1 - a^2 b^3) = ab^2 (1 - a b√b) (1 + ab√b)