Решите уравнение 4 у в 2 степини-7 у во 2 степини + 3=0

+1
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 00:48
    0
    4 у^2-7 у^2+3=0 - 3 у^2+3=0 - 3 у^2=-3 у^2=-3+3 у^2=0 у=корень из 0 у=0