2 х-8 у+5 у-х при х=0,4 у=2/3

+1
Ответы (1)
  1. 13 июля, 12:11
    0
    1) 2X-x=x

    2) - 8y+5y=-3y

    3) x-3y=0,4-3*2/3=0,4-2=1,6