Преобразите в многочлен а в квадрате + (2a-c) в квадрате

+1
Ответы (1)
  1. 12 марта, 12:13
    0
    A^2 + (2a-c) ^2=a^2+4a^2-4ac+c^2=5a^2-4ac+c^2