Система 5 х-3 у=8,

15 х-9 у=8;

+5
Ответы (1)
  1. 16 января, 02:34
    0
    5x - 3y = 8 / * (-3)

    15x - 9y = 8

    - 15x + 9y = - 24

    15x - 9y = 8

    - 15x + 15x + 9y - 9y = - 24 + 8

    0 = - 16

    Нет решений