Разложите на множители k^2-k-p^2-p

+5
Ответы (2)
  1. 1 ноября, 13:48
    0
    (k-p) (k+p) - (k+p) = (k+p) (k-p-1)
  2. 1 ноября, 15:00
    0
    = (k-p-1) (k+p)

    Как-то так