Сократите дробь б) 36-y^2 / 18+3y pojalusta apologize ...

+2
Ответы (1)
  1. 2 марта, 14:57
    0
    36-y^2 / 18+3y = (6-y) (6+y) / (3 (6+y)) = (6-y) / 3