Розкласти на множники тричлен:

3 x^2 - 8 х - 3

+4
Ответы (1)
  1. 13 декабря, 21:18
    0
    3 x^2 - 8 х - 3 = (3x²-3) - 8x=3 (x²-1) - 8x=

    3 (x-1) (x+1) - 8x