Розкласти на множники тричлен x^2-5x+4

+1
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 19:35
    0
    Х^2-5 х+4=0

    х1+х2=5

    х1*х2=4

    х1=4 х2=1

    (х-4) (х-1)