Розкласти на множники тричлен х 2 - 9 х - 10

+3
Ответы (1)
  1. 7 марта, 02:08
    0
    D=81+40=121

    x1 = (9+11) / 2=10

    x2 = (9-11) / 2=-1

    x^2-9x-10 = (x-10) (x+1)