Разложите на множители

3x (в квадрате) - 75a (в квадрате) =

+1
Ответы (2)
  1. 10 марта, 07:48
    0
    3x²-75a² = 3 (x²-25a²) = 3 (x-5a) (x+5a)
  2. 10 марта, 07:56
    0
    3x²-75a² = 3 (x²-25a²) = 3 (x-5a) (x+5a)